İngilizce Konuş!

İngilizce eğitiminde uzman bir eğitmen kadrosu tarafından özel olarak geliştirilmiş metot ve materyaller ile İngilizce öğrenmek artık çok kolay. Antalya’nın en modern ve en yetkin İngilizce kursunda İngilizce öğrenmeye hemen başlayın. İlk günden İngilizce konuşmaya başlayacaksınız!

Eğitim Alternatifleri

İngiliz Kültür Kepez Temsilciliği, farklı eğitim ihityaçlarına sunduğu farklı eğitim program alternatifleriyle, en kısa sürede, etkili ve kolay yöntemlerle İngilizce öğrenmenize olanak sağlıyor. İngilizce eğitiminde 10 yılı aşkın deneyimiyle, hedeflediğiniz seviyeye ulaşmada ihtiyacınız olan tüm imkanları yabancı dil öğrenmek isteyen herkese sunuyor. Genel İngilizce eğitimlerinin yanı sıra, TOEFL, IELTS, TOEIC gibi uluslararası ölçekte geçerlilik ve tanınırlığa sahip sınavlara en etkin hazırlık programlarını düzenlediği gibi YDS ve YÖKDİL gibi ulusal sınavlar konusunda da yetkindir ve öğrencilerine en kaliteli eğitimi sunmaya devam etmektedir. Mesleki İngilizce ve İş İngilizce programlarında, tamamen alanına özel geliştirilen ders materyalleriyle İş İngilizcesi eğitimlerine yeni bir soluk getirmektedir.

Her Zaman Her Yerde!

İngiliz Kültür Antalya Kepez Temsilciliği, eğitimde en modern metodları ve en yeni teknolojileri öğrencileriyle buluşturmaya devam ediyor. Online Video dersler sayesinde İngilizce öğrenirken kursa bağlı kalmayın. Diledeğiniz zaman dilediğiniz yerde İngilizce öğrenmeye devam edin. Kaçırdığınız ya da tekrar etmek istediğiniz konuları online kurs sayesinde sınırsız tekrar etme fırsatına sahipsiniz. Tek yapmanız gereken eğitim materyallerinizdeki kodları kullanarak online eğitim sistemimize bağlanmak.

Hemen İngilizce Konuş!

İngilizce öğrendiğinizin en iyi göstergesi İngilizce konuşma becerinizin yeterli düzeyde olmasıdır. İngiliz Kültür Antalya Kepez Temsilciliği, ilk seviye hatta ilk ders gününden itibaren konuşma becerisine odaklaranarak, öğrencilerin hızla iletişim kurabilir seviyeye ulaşmasını, öğrendiklerinin kalıcı olmasını ve kolayca öğrenebilmelerini ilke olarak benimsemiş ve eğitim programlarını bu hedef doğrultusunda oluşturmuştur. 10 yılı aşkın süredir Ana Dili Türkçe olan öğrencilerimizin İngilizce öğrenme şekillerini ve en etkin şekilde nasıl ilerlediğini gözlemleyen ve üzerine ciddi çalışmalar yapan uzman ekibimiz, İngilizce konuşma becerisi geliştirmede en etkin ve Türkçe konuşan öğrenci profiline en uygun yöntemleri belirlemiş ve uygulamaya başlamıştır.

KAPAT